Uwaga Ogłoszenie

Kontakt

Bądź z nami w kontakcie

Pegaz Art Production

3621 Dixie Rd. unit # 16
Mississauga
Ontario L4Y 4H3
Canada
Zbigniew Swiderski: z.swiderski007@gmail.com

tel: 905 238 99 94

fax: 905 212 70 06

pegaz@rogers.com

 

Pegaz Art Production

Pegaz Art Production to agencja impresaryjna, która na rynku kanadyjskim istnieje blisko 20 lat. Prowadzimy szeroko zakrojoną działalność kulturalną w środowisku polonijnym, przez co niewątpliwie przybliżamy Polakom w Kanadzie najnowsze i najlepsze dokonania kulturalne w Polsce.

Jako agencja impresaryjna zorganizowaliśmy kilkadziesiąt przedstawień teatralnych, kabaretowych i koncertów. Wielokrotnie gościliśmy w Kanadzie, na nasze zaproszenie, największe gwiazdy polskiego kina i teatru, odwiedzili nas m.in Krystyna Janda, Jan Kobuszewski, Janusz Gajos, Marek Kondrat, Jan Englert, Franciszek Pieczka, Jerzy Trela, Krzysztof Globisz, Agnieszka Osiecka.

Poprzez stałą współpracę z teatrami z Polski prezentujemy również dokonania młodego pokolenia. Odwiedzili nas m.in . Pawel Małaszyński, Marta Żmuda – Trzebiatowska, Rafał Królikowski, Szymon Bobrowski, Małgorzata Kożuchowska, Beata Scibakówna, Magdalena Boczarska.

Równie mocno jak w promocję polskiej sceny kabaretowej Pegaz Art Production zaangażowany jest w promowanie polskiej sceny kabaretowej, odwiedzają nas Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Paranienormalni, a także wielcy soliści: Zenon Laskowik, Cezary Pazura, Marcin Daniec.

Na terenie Kanady zorganizowaliśmy również premierę wielkiej, polskiej superprodukcji, mowa tu o filmie pt.: "Zemsta", jak również przygotowaliśmy premierowe pokazy filmów: „Superproducja”, „Dzien Swira” i „Edi” i itp. Zorganizowaliśmy także kilka koncertów m.in takich grup jak Rebublika, Manam, Czerwone Gitary.

Firma Pegaz Art Production posiada także księgarnię Pegaz, która uznawana jest za największą i najpopularniejszą księgarnie w Kanadzie. W księgarni tej posiadamy bardzo szeroki dział prasy importowanej z Polski. Co tydzień na półkach księgarń Pegaza – jest ich juz kilka na terenie wielkiej aglomeracji Toronto – pojawiają się nowości wydawnicze z Polski.

Pegaz Art Production – Same kulturalne odloty.